Usługi

fotografia portretowa

Uchwycenie, wydobycie i odpowiednie podkreślenie indywidualnych cech. Sesje realizujemy w studio lub w plenerze. Oferujemy pomoc przy doborze stylizacji z garderoby przyniesionej przez klienta jak również w wykonaniu profesjonalnego makijażu oraz ułożenia włosów. Najlepsze zdjęcia zostają w pełni poddane retuszowi.

 Fotografia artystyczna

Uchwycenie emocji przy jak najlepszym wykorzystaniu światła w sesjach zdjęciowych, które realizujemy w studio lub w plenerze. Oferujemy pomoc przy doborze stylizacji z garderoby przyniesionej przez klienta jak również w wykonaniu profesjonalnego makijażu oraz ułożenia włosów. Najlepsze fotografie zostają w pełni poddane retuszowi.

 
FOTOGRAFIA RODZINNA

Pełne miłości, autentyczne i naturalne sesje zdjęciowe realizujemy w studio lub w plenerze. Oferujemy pomoc przy doborze stylizacji z garderoby przyniesionej przez klienta jak również w wykonaniu profesjonalnego makijażu oraz ułożenia włosów. Najlepsze fotografie zostają w pełni poddane retuszowi.

fotografia CIĄŻOWA

Naturalne zdjęcia niepowtarzalnych dni, zatrzymanie wyjątkowych i wzruszających chwil. Sesje zdjęciowe realizujemy w studio lub w plenerze. Oferujemy pomoc przy doborze stylizacji z garderoby przyniesionej przez klienta jak również w wykonaniu profesjonalnego makijażu oraz ułożenia włosów. Najlepsze fotografie zostają w pełni poddane retuszowi. 

fotografia DZIECIĘCA I NOWORODKOWA

Utrwalenie uśmiechu, dziecięcej radości i beztroski w sesjach zdjęciowych realizowanych w studio lub w plenerze. Oferujemy pomoc przy doborze stylizacji z garderoby przyniesionej przez klienta. Najlepsze zdjęcia zostają w pełni poddane retuszowi. 

fotografia ŚLUBNA

Zdjęcia wykonywane z dbałością o szczegóły ukazujące emocje towarzyszące młodej parze oraz rodzinie zarówno podczas przygotowań, samej ceremonii jak i wesela do momentu oczepin. W oddzielnym dniu realizowana jest romantyczna sesja ślubna w plenerze z dostępną wizażystką. Najlepsze fotografie zostają poddane profesjonalnemu retuszowi.