Regulamin

1. Usługi
PhotoEmotions oferuje Wam usługi z zakresu: wykonania sesji fotograficznych (m.in. noworodkowych, dziecięcych, ciążowych, rodzinnych, par, ślubnych, portretowych, artystycznych itp.), projektowania fotoalbumów, przygotowania wydruków, odbitek, fotoobrazów, płyt CD/DVD, fotopudełek oraz dekoracji.

2. Rezerwacja
Sesje zdjęciowe można zamówić drogą mailową: photoemotionsbyanna@gmail.com, jednak pamiętajcie, że ostatecznym warunkiem przyjęcia rezerwacji jest wysłanie przez Was potwierdzenia zamówienia wraz z danymi osobowymi (Imię Nazwisko) oraz kontaktowymi (mail, telefon) na adres e-mail.

3. Płatność
Płatność za usługi odbywa się w dniu sesji gotówką. Możemy również poprosić Was o wpłatę zaliczki po zamówieniu usługi. W przypadku sesji ślubnych pobieramy zaliczkę wysokości 30% ceny usługi, a pozostała kwota powinna zostać uiszczona gotówką w dniu otrzymania materiałów drukowanych.

4. Sesja
Sesje odbywają się w umówionym wcześniej dniu w Studio Verre przy ul. Narbutta 41/43 w Warszawie, plenerze lub u Was w domu. Dojazd na terenie Warszawy jest dodatkowo płatny 50zł. Dojazd poza Warszawę wyceniany jest indywidualnie.

5. Zdjęcia
My dokonujemy wyboru ujęć z sesji oraz wykonujemy obróbkę komputerową według własnej stylistki zaprezentowanej na naszej stronieFunPage na Facebooku oraz na blogu. Jeśli klient chce sam wybrać zdjęcia, to otrzymuje stykówkę drogą mailową w ciągu tygodnia od terminu sesji oraz ma dwa tygodnie na wybór zdjęć.

Pamiętajcie, aby wszelkie życzenia, uwagi, wskazówki dotyczące wykonania zdjęć, wyboru ujęć oraz retuszu zgłaszać podczas sesji oraz potwierdzić drogą mailową, ponieważ późniejsze uwagi nie będą uwzględniane. W przypadku braku wyżej wymienionych informacji sami podejmujemy decyzje w sprawie retuszu zdjęć. Wówczas ujęcia i retusz nie podlegają wymianie.

Klient przed sesją otrzymuję poradnik jak przygotować się do sesji, aby efekt był podobny do zdjęć, które sprawiły, że wybrał właśnie naszą fotografkę. Przygotowanie się według zasad z poradnika sprawi, że sesja będzie samą przyjemnością dla Was i nas.

Nie udostępniamy zdjęć surowych.

6. Retusz
Retusz obejmuje korekcję barw i nasycenia kolorów, balansu bieli i ostrości, kadrowanie oraz korektę skóry, ziarna/szumów, retusz skóry. Nie wykonujemy zmian graficznych zdjęć oraz fotomontaży (przeklejanie, usuwanie, dodawanie elementów na zdjęciu). Obróbka zdjęć jest wykonywana według naszej stylistyki zaprezentowanej na wyżej wymienionych stronach i blogach.

7.Termin realizacji
Ze względu na dużą liczbę zamówień czas realizacji zdjęć to obecnie 4 tygodnie od dnia sesji, bądź od otrzymania numerów zdjęć wybranych przez klienta (w przypadku, gdy klient decyduje się sam wybrać zdjęcia). Czas ten może się wydłużyć. O zrealizowaniu zamówienia klient zostanie poinformowany drogą mailową. Zdjęcia przekazujemy w formie cyfrowej, poprzez przesłanie do Was linku, pod którym będziecie mogli pobrać pliki do użytku internetowego z logiem oraz do druku. Regulamin ten został stworzony byście czuli się bezpiecznie znali swoje prawa, a my mamy podstawę do realizacji reklamacji! 🙂